Pohárová soutěž - Informace

Poslední tanec sezony, aneb Baby nebude sedět v koutě – 1. ročník (23. října 2010)

V sobotu 23. října 2010 odstartoval v kulturním domě v Klatovech první ročník pohárové soutěže tanečních formací s názvem Poslední tanec sezony, aneb Baby nebude sedět v koutě. Taneční skupina Marty Dance Klatovy ve spolupráci s Městským kulturním střediskem Klatovy připravila pro diváky pestrou podívanou. Tanečníci všech věkových kategorií předvedli své umění v šesti disciplínách: disco, disco show, street dance, plesové formace, show dance a parketové kompozice.

Jak se tančí v sále klatovského kulturního domu, si přijelo vyzkoušet dvacet jedna tanečních skupin z celé České republiky s celkovým počtem padesáti formací, přičemž nejdelší cesty za bojem o poháry absolvovali tanečníci až z Třebíče, Mostu či z Českého Dubu na Liberecku. Příležitosti zatančit si na domácí půdě využila i řada místních tanečních skupin: TS Krok Klatovy, TS Krok Železná Ruda, Fate Klatovy, Bella Dance Klatovy, Taneční skupina CIK-CAK TJ Sokol Bezděkov a pořádající klub Marty Dance Klatovy.

Diváci vytvořili příjemnou soutěžní atmosféru a podpořili nejen klatovské skupiny v jejich tanečním boji. Po čas celé akce byla divákům i tanečníkům k dispozici restaurace kulturního domu.

Dance Fiesta 2024

Poslední tanec sezony 2010

Sociální sítě

Uživatelská sekce