Pohárová soutěž - Informace

Milí příznivci tance,

jak je známo, náš spolek Marty Dance Klatovy byl po deset ročníků v letech 2010-2019 pořadatelem celorepublikové taneční soutěže formací Poslední tanec sezony.

Po důkladné úvaze jsme se rozhodli, že desátým ročníkem byla tato kniha dopsána. Kovidová pauza za nic nemůže. Jen poskytla dvouletou pauzu a trochu víc času na rozmyšlenou. Deset protančených říjnových dní bylo krásných a nezapomenutelných. Každá taková akce ale potřebuje dostatek času a energie. To, co jsme s naším MD týmem mohli tomuto projektu předat, jsme s láskou předali.

Klatovy jsou ale v poslední dekádě tancem doslova nabité, a tak nebyl problém najít cestu, jak pokračovat dál. S radostí vám mohu oznámit, že na naši akci Poslední tanec sezony bude navazovat nová pohárová taneční soutěž Dance Cup Klatovy. Akce bude vznikat pod křídly Základní umělecké školy Klatovy a Městského kulturního střediska Klatovy.

Děkujeme všem, kteří se kdy naší akce Poslední tanec sezony zúčastnili. Věříme, že na ni máte příjemné vzpomínky. Na našem webu si můžete každý ročník připomenout krátkými články či různými videoklipy a reportážemi.

Pevně doufám, že se s pravidelnými účastníky PTS setkám v tradičním termínu 22. října 2022, ale na taneční soutěží Dance Cup Klatovy. Nové pořadatelce Markétě Lukášové a jejímu celému organizačnímu týmu přeji mnoho zdaru při přípravách a realizaci nové taneční akce.

Za celé Marty Dance Klatovy se srdečným pozdravem

Daria Nováčková

Dance Fiesta 2024

Poslední tanec sezony

Sociální sítě

Uživatelská sekce